Miroslav Bořek - Požární servis

Komplexní služby v požární ochraně a bezpečnosti práce


Navigace:


Požární hadice

PH - zásah D 25, C 52, B 75

Je určena především pro profesionální a dobrovolné hasičské sbory. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Označena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z pryže je černé barvy. Certifikována dle ČSN 80 8711.


PH - hydrant C 52

Je určena především pro vybavení hydrantových skříní. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Označena dvěma barevnými proužky v pořadí modrý-červený. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z pryže je černé barvy. Certifikována dle EN 1 924-2.


PH - Universal D 25

Je především určena pro vybavení hydrantových skříní. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Hadice typu D je značena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z PVC je černé barvy. Certifikována dle EN 1924-2.


PH - Stabil D 25, D 19, D33

Izolovaná požární hadice tvarově stálá. Určena především pro vybavení hydrantových skříní. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Barevnými proužky není značena. Vnější barva polyesterové příze je bílá a v ní je vetkaný PES vlasec, který drží stálý tvar hadice. Vnitřní vložka - pryžová černé barvy. Vhodná pro navinutí do zásobníku požárních hasících systémů. Certifikována dle ČSN EN 694.


PH - Sport C, B

Je určena zejména pro požární sporty. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Označena čtyřmi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý-červený. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z pryže je černé barvy. Odpovídá normě ČSN 80 8711.


PH - Transport - A

Izolovaná požární hadice, určená k přepravě vody a vody s příměsí v průmyslu, zemědělství apod. Použitelná v teplotách od –30°C do +70°C. Označena třemi barevnými proužky v pořadí modrý-červený-modrý. Vnější barva polyesterové příze je bílá, vnitřní vložka z pryže je černé barvy. Odpovídá normě ČSN 80 8711.


Savice PH 110 modrá

Pružná PVC hadice se spirálou odolnou proti otřesům. Vnitřní povrch hladký, vnější lehce vroubkovaný. Hadice je stálá a pružná. Je odolná proti většině chemikálií, UV záření a proti rozdrcení.


Savice PH sport 110 červená

Max. pružná PVC hadice. Vyrobená je ze superelastického materiálu se spirálou, odolnou proti otřesům. Vnitřní povrch hladký, vnější lehce vroubkovaný. Díky speciálním komponentům se Savice PH sport 110 může používat i při nízkých teplotách. Je odolná proti většině chemikálií a UV záření.


Savice matador 110

Pružná gumová hadice s výztuží ze syntetické příze s ocelovou spirálou uvnitř a vně hadice. Obal hadice - černý vlnovec s hladkými konci. Je vhodná pro transport vody a fekálií.

Savice jsou dodávány ve standartních délkách 1.6 a 2,5 m. Na koncích jsou opatřeny hliníkovým šroubením o průměru 110 mm se závitem RD 130.Cech kontrolorů hasících přístrojůJsme členem Cechu kontrolorů hasících přístrojů